výkup tonerů

Výkup
tonerů

výkup kazet

Výkup
inkoustových kazet

Podmínky zpracování osobních údajů

Proč se ptáme na váš souhlas? Vyžaduje to nové nařízení Evropské unie, které mírně pozměňuje přístup ke zpracování osobních údajů. Proto se na souhlas ptáme otevřeně, jasně a srozumitelně.

Co to pro vás znamená? Díky udělení souhlasu s vámi budeme moc komunikovat stejně jako doposud. Jako provozovatel webových stránek www.tonerteam.cz, potřebuji vaše osobní údaje ke zpracování vaší nabídky výkupu tonerů.

Zpracování osobních údajů

1) Udělujete tímto souhlas společnosti Jana Kameníková, se sídlem Vacenovice, Lesní 713 IČ: 72411023 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje:

Jméno a příjmení

adresu

e-mail

telefon

číslo bankovního účtu a vlastníku účtu


Osobní údaje a jejich zpracování prováděné na základě oprávněného zájmu správce

Pro účely uplatnění oprávněného zájmu spráce zpracováváme tyto osobní údaje: Jméno a příjmení, dodací adresu, fakturační adresu, telefon, e-mail, položky objednávky, IP adresu, informace o použitém webovém prohlížeči. Data zpracováváme za účelem přímé komunikace, případných právních sporů, zabezpečení našich informačních systémů a předcházení podvodům. Oprávněný zájem uplatňujeme u zákazníků, kteří u nás realizovali obchod v posledních 5 letech.

Osobní údaje a jejich zpracování prováděné na základě plnění legislativních požadavků

Pro účely plnění legislativních požadavků zpracováváme tyto osobní údaje (konkrétní rozsah závisí na tom, jaké osobní údaje jste nám sdělili): Jméno a příjmení, dodací adresu, fakturační adresu, číslo účtu, jméno majitele účtu, telefon, e-mail, položky objednávky, IP adresu, data objednávek. Data zpracováváme za účelem vedení účetnictví, správy daní a předání případné informace ze strany státních orgánů (např. Státní ústav pro kontrolu léčiv). Osobní údaje za účelem plnění legislativních požadavků zpracováváme po dobu 10 let od konce zdaňovacího období, ve kterém se daňové plnění uskutečnilo.

Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.2) S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti:

E-mail: tonerteam@tonerteam.cz

Adresa: Jungmannova 499, Kyjov 697 01


3) Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:

a) Poskytovatel softwaru

b) Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.

 

4) Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

 

  • vzít souhlas kdykoliv zpět,

  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Výkup tonerů - tagy

Výkup tonerů
Výkup cartridge
výkup inkoustových kazet
cartrige, tonery výkup
výkup prázdných tonerů
toner z tiskárny tonery
výkup tonerů on-line
Minolta, Konica
OKI, Epson, Dell,
výkup tonerových kazet
Samsung, Lexmark,
výkup použitých tonerů
Kyocera, Brother
Hewlett-Packard
Výkup tonerov

 

Rychlý kontakt

Adresa pro zaslání balíků:

Toner Team
Jungmannova 499
(OC Skleňák)
Kyjov 697 01

Novinky